Сіверська міська рада

Меню

Сьогодні біля пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС відбувся мітинг «Пам’яті Чоронобиля», присвячений 35 річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Минуло 35 років з того дня, коли людство  спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували людство від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
Сьогодні  біля  пам’ятного знаку  ліквідаторам ЧАЕС відбувся мітинг «Пам’яті Чоронобиля», присвячений 35 річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Сказати слова вдячності ліквідаторам катастрофи та вшанувати загиблих хвилиною мовчання прийшли Сіверський міський голова Андрій Черняєв, представники міської ради, ветерани, мешканці міста.
У зв’язку з пандемією виникають деякі обмеження та складнощі, щоб усім зібратися  біля  пам’ятного знаку  ліквідаторам ЧАЕС для їх вшанування.
Голова громади та представники міської ради, дотримуючись всіх карантинних норм і заходів, поклали квіти біля  пам’ятного  знаку  ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.
Всі присутні висловили велику пошану загиблим Героям Чорнобиля за їх мужність та відвагу, вони– приклад самопожертви та самовідданості.
Дорогі  чорнобильці, ліквідатори, потерпілі, вдови і ваші родини! Нехай панують мир і добробут у ваших родинах. Хай жах чорнобильської катастрофи назавжди залишиться в минулому і ніколи не повториться.
Пам’ятаймо про Чорнобиль!
Низький уклін загиблим, а живим здоров’я та довгих років життя!