Сіверська міська рада

Меню

Висловлюю щиру подяку фермерам, підприємцям, військовим, всім, хто посприяв завезенню піску до всіх дитячих та спортивних майданчиків, цвинтарів, закладів та установ Сіверської громади!
Щиро дякую за згуртовану працю та дуже оперативну і якісну роботу
керівнику селянського (фермерського) господарства «ОБРІЙ» БАБЕНКО Сергію Вікторовичу,
керівнику фермерського господарства «ЖУРАВУШКА2006» ЖУРАВЛЬОВУ Андрію Володимировичу,
керівнику селянського (фермерського) господарства «РОЙ» СОКОЛЕНКУ Василю Івановичу,
керівнику ТОВ «ТАЙВАНЬ» ВОРОНІ Юрію Анатолійовичу,
керівнику приватної агрофірми «КОЛОС» ТИЩЕНКО Олегу Григоровичу,
керівнику селянського (фермерського) господарства «ОБЕРІГ» ШИМОНЯКУ Анатолію Івановичу,
директору Сіверського професійного ліцею СТИРАНЦЮ Володимиру Івановичу,
КОЦАРЬ Вячеславу Євгенійовичу,
ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС»,
військовим ВЧ А1815 !
Зазначу, що з бюджету громади не витрачено жодних коштів! Все це завдяки благодійній допомозі і небайдужій підтримці людей, які щиросердно дбають про добробут нашої громади.
Від себе особисто і від імені апарату міської ради безмежно вдячний за Вашу безкорисну допомогу, яка є неоціненним внеском у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.
Успіхів вам на трудовій ниві, міцного здоров»я і всіляких гараздів у житті!
З повагою ‒ Сіверський міський голова Андрій Черняєв