Сіверська міська рада

Засідання постійної комісії

20 квітня  2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталі Барабаш відбулося чергове  засідання постійної комісії з питань заборгованості із заробітної плати, забезпечення податків та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до пенсійного фонду та запобігання неплатежеспроможності при виконкомі Сіверської міської ради. Потрібно відзначити активну явку запрошених на комісію боржників, що говорить про свідомий громадський обов’язок мешканців.

На засіданні комісії  розглянуто та обговорено низку важливих питань, зокрема, щодо стану розрахунків з бюджетом суб’єктів господарювання, власників приміщень, земельних ділянок,   боржників та суми боргу по єдиному соціальному внеску та   заходами їх стягнення.

Окрім цього, прийнято рішення щодо активізації роботи, спрямованої на стягнення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, запобігання та виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин шляхом проведення комісійних обстежень суб’єктів господарювання, розташованих на території міста   та масштабної інформаційно – роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та найманих працівників щодо переваг легальної зайнятості та відповідальності роботодавців у разі порушень норм трудового законодавства.