Сіверська міська рада

УВАГА! Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів!

УВАГА!

Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів!

Вже більше року країна живе в умовах заборон та обмежень, спричинених поширенням коронавірусної інфекції. Протягом цього періоду основна маса населення свідомо та терпляче дотримується рекомендацій органів влади та медиків. Повсюдно зберігається масковий режим та режим дотримання соціальної дистанції. У посиленому режимі працюють заклади охорони здоров’я, в особливих умовах  торгівельні підприємства, установи та організації різних форм власності.

З настанням тепла    вулиці Сіверська стають не такими безлюдними, люди розслабилися, ніби загроза вже минула, ніби вже безпечно. Але наша втома від карантину не означає, що небезпека в минулому! Серед населення громади є випадки хвороби, стрімке поширення в межах району   триває. Вже кілька разів країна мала новий антирекорд захворюваності.

Нагадуємо, що за результатами оцінки ознак епідемічної небезпеки, в Донецькій області визначений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, який є попереджувальним та свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Тож Сіверська міська рада та її виконавчий комітет звертаються до всіх фізичних осіб-підприємців, до  мешканців громади з проханням дотримуватись профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів, створюйте умови для миття та антисептичної обробки рук,   стежте за самопочуттям, дотримуйтесь соціальної дистанції та маскового режиму.   Закликаємо не забувати про те, що ми живемо в умовах карантинних обмежень. Подбайте про свою безпеку та безпеку своїх рідних. Обмежте пересування та перебування у громадських місцях. Не допускайте масових скупчень. Сучасна техніка та технології дають можливість спілкуватися, не контактуючи між собою. Слідкуйте за дітьми, пояснюйте їм, що сьогодні найвідповідальніший період. Тільки від відповідальності кожного з нас залежить, наскільки швидко закінчиться карантин. Бажаємо бути свідомими, сильними та здоровими. Разом ми подолаємо усі виклики.

Джерело та повний перелік карантинних обмежень:        https://cutt.ly/clvBuog  (ПКМУ № 1236)