Сіверська міська рада

«Ярмарок професій» для учнівської молоді

«Ярмарок професій» для учнівської молоді

Сіверська міська рада повідомляє.

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує до участі в тренінгу «Ярмарок професій».

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато: власне благополуччя та добробут сім’ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Вибір майбутньої професії учнівська молодь робить на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.

Мета тренінгу – допомогти учнівській молоді Донецької області у професійному самовизначенні; сформувати усвідомлений підхід до вибору та зміни професії, відповідальності за власне майбутнє; змінити стереотипне уявлення про можливості власного працевлаштування; мотивувати до праці та легального працевлаштування в Україні.

Що ви дізнаєтеся пройшовши наш тренінг?

– світ професій та кваліфікація професій;

– мотиви вибору професій;

– алгоритм професійного самовизначення;

– можливість поспілкуватися зі спеціалістами.

Зареєструватися на тренінг, який буде проходити в онлайн-форматі, можна за цим посиланням:

Детальна інформація за телефоном: 0997103273 – Юлія