Сіверська міська рада

ТОЛОКА В СІВЕРСЬКІЙ ГРОМАДІ

Надворі весна і, щоб навкруги було чисто та красиво, потрібно трохи попрацювати.
Толока – хороша традиція, яка нагадує, що пора привести в порядок своє подвір’я, свою вулицю, свою рідну громаду.

17 квітня Сіверська міська рада, керівники та працівники установ, організацій, вчителі, депутати та небайдужі мешканці об’єднались, щоб спільними зусиллями прибрати нашу громаду.

Сьогодні відгукнулась велика кількість активних жителів до проведення спільної толоки.
Працювали всі з натхненням, лунав веселий сміх та жарти. Сьогоднішня добра справа дала змогу усім об’єднатись навколо спільної мети, адже завдання кожного мешканця – дбати про чистоту  громади. Тільки спільними зусиллями зробимо нашу громаду чистою!

Сіверський міський голова Андрій Черняєв від себе особисто та від імені апарату міської ради і депутатського корпусу висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до всегромадської толоки і просить всіх мешканців цінувати і шанувати роботу зроблену сьогодні!
  Велика подяка всім тим людям, які не байдужі до долі нашої громади, Ви вносите великий внесок в покращення благоустрою, приведення в охайний вигляд місць загального користування, околиць, зон відпочинку.
  Краса, затишок та ошатність громади може залежати не тільки від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища та усвідомлення того, що порядок в громаді, як у власній домівці, залежить особисто від кожного з нас, від нашої ментальності.

Тож, шановні жителі громади, давайте будемо подавати гарний приклад своїм дітям та не будемо смітити там, де живемо!

Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Велика вдячність всім за спільну толоку!