Сіверська міська рада

Відбувся триденний семінар-тренінг у м. Святогірськ

«Дієві механізми комунікації з громадськістю та ЗМІ як запорука доброго врядування в громадах!»

Відділ внутрішньої, інформаційної та правової політики виконкому міської ради Сіверської громади прийняв участь у триденному семінарі-тренінгу, що проходив 12-14 квітня у м. Святогірськ за програмою організації ООН із відновлення та розбудови миру. Приймали участь фахівці місцевого самоврядування, лідери громадських організацій та ЗМІ цільових громад в Донецькій області.
Всі учасники здобули навички та нові знання про механізми комунікації в громаді, дієві інструменти для побудови ефективної комунікації між владою, громадськістю та представниками ЗМІ, тощо.
Проводилися цікаві практичні вправи та завдання на засвоєння матеріалу. Кожен із присутніх зміг поставити хвилюючі питання тренерці, та отримати потрібну відповідь, всі долучалися до спільного обговорення актуальних питань, проблем, обмінювалися досвідом.
Велика вдячність організаторам та тренерці Яні Брусенцовій! Дуже сподобалось навчання! Змістовно, зрозуміло, цікаво! За результатами навчання отримали сертифікат!👍
Щиро дякуємо за все!