Сіверська міська рада

Меню

Меню

До відома сільгоспвиробників всіх форм власності, землі яких межують з природно-заповідним фондом-національним природним парком «СВЯТІ ГОРИ» на території Сіверської міської ради.

До відома сільгоспвиробників всіх форм власності, землі яких межують з природно-заповідним фондом-національним природним парком «СВЯТІ ГОРИ» на території Сіверської міської ради.

У зв’язку з випадками масової загибелі червонокнижних птахів на Херсонщині та з метою недопущення даних випадків на території Сіверської міської ради, яка межує з об’єктом природно-заповідного фонду-національним природним парком «Святі Гори», Сіверська міська рада проводить превентивні заходи спрямовані на недопущення загибелі дикої та синантропної птиці, інших тварин, а саме звертаємо вашу увагу на:

регламенти використання родентицидів. (особливо з діючою речовиною бродифакум). У разі застосування родентицидів потрібно чітко дотримуватись регламентів застосування, розкладати принади необхідно безпосередньо в нори мишоподібних гризунів з подальшим їх засипанням. При боротьбі з мишоподібними гризунами бажано застосовувати біологічний метод боротьби;
регламент посівів протруєного насіння. При посіві протруєним насінням необхідно дотримуватись регламентної глибини заділки насіння та не допускати їх просипання на поверхню ґрунту;
регламент дотримання зони розриву при використанні наземної апаратури для внесення пестицидів та агрохімікатів. При використання наземної апаратури для обприскування необхідно витримувати зони санітарного розриву до водойм, місць відпочинку, тощо (при вентиляторному обприскуванні-не менше 500 м, при штанговому обприскуванні-не менше 300 м);
регламент дотримання зони розриву при використанні авіаційних обробок пестицидами і агрохімікатами. При проведенні авіаційних обробок пестицидами і агрохімікатами (усіх класів токсичності) сільськогосподарських, лісових та інших земель, заборонено проводити авіаційні обробки земель, які розташовані ближче 2 км від рибогосподарських водоймищ, відкритих джерел водопостачання, місць випасу домашніх тварин, об’єктів природно-заповідного фонду (заповідників, національних парків, ботанічних і біологічних заказників та ін.).  

Просимо Вас терміново повідомляти до міської ради та Бахмутського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області про виявлені місця масової загибелі дикої та синантропної птиці на полях та у зонах прилеглих до природно-заповідного фонду.

Закликаємо Вас до співпраці з міською радою.

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *