Сіверська міська рада

Меню

Меню

44 млн грн компенсації від держави отримали жителі Донеччини на особові рахунки в YASNO

44 млн грн компенсації від держави отримали жителі Донеччини на особові рахунки в YASNO

Через встановлення фіксованої ціни на електроенергію у І кварталі 2021 року компенсація від держави щомісячно надавалась жителям з електроопаленням та багатодітним сім’ям. На Донеччині її отримувачами стали 36 тис. клієнтів енергопостачальника YASNO, яким за три місяці на особові рахунки надійшло 44 млн грн.
Відповідно до постанови Кабміну споживачі з електроопаленням та багатодітні сім’ї отримували компенсацію вартості електроенергії за фіксованою ціною 1,68 грн/кВт∙год та зниженим тарифом 0,9 грн/кВт∙год у січні, лютому та березні 2021 року. Починаючи з квітня така компенсація не передбачена. Таким чином, у платіжках за березень сума до сплати востаннє зменшується на розмір компенсації.
Крім паперового рахунку клієнти YASNO, що не мають субсидії, можуть побачити зарахування компенсації в Особистому кабінеті у рядку «Компенсація тарифу ПКМУ № 64 від 01.02.2021». Нагадаємо, субсидіантам компенсація надається у монетизованій формі, тому вона не відображається в Особистому кабінеті та платіжках цих споживачів.
«У квітні через коливання температур жителі ще можуть використовувати електроопалення. Враховуючи, що період надання компенсації закінчився, дуже важливо застосовувати енергоощадний підхід. Піклуючись про клієнтів, торік ми запустили проект «YASNO_як заощаджувати». Ми зібрали на нашому сайті дієві поради, казки для дітей та анімаційні ролики, які допоможуть зменшити витрати на комунальні послуги та зберегти комфорт. Щоб досягти ще більшої економії, радимо використовувати енергоефективні прилади. З двозонним лічильником сплачувати за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00, можна вдвічі менше. Отримати такий лічильник можна у складі енергоефективного набору з програмованою розеткою та LED-лампами», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *