Сіверська міська рада

15-17 квітня відбудеться V міжнародний конгрес «Органічна Україна 2021»

15-17 квітня відбудеться V міжнародний конгрес «Органічна Україна 2021»

V міжнародний конгрес «Органічна Україна 2021»головне завдання якого покращити ефективність роботи кожного органічного оператора, показати переваги та розкрити ризики для тих, хто вирішує про перехід на органічне виробництво та відповісти на всі питання кожного зацікавленого органічними продуктами.

Головні теми цього року:

• Політичний діалог – інтереси галузі на національному та міжнародному рівнях.
  • Ринкова аналітика сектору – дослідження та прогнози.
  • Реальні кейси та потенціал – досягнення та можливості.
  • Green Deal для органічного ринку – наявні ресурси для сталості та кліматичної відповідальності
  • Органічні землі – відродження родючості ґрунтів, наука для бізнесу

Цей захід відбувається за ініціативи та підтримки учасників громадської спілки «Органічна Україна».

Захід організовано під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та за підтримки:

• Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org;
  • Німецько-українського проекту «Співпраця у галузі органічного сільського господарства».

Повна програма заходу доступна за посиланням
Більше інформації та реєстрація
за посиланням

Участь онлайн безкоштовно.
Онлайн-участь + запис та нетворкінг – 500 грн.

www.OrganicInfo.ua – інформаційний партнер Конгресу.