Сіверська міська рада

НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД COVID-19 – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ  ВІД  COVID-19 –
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Міська рада інформує, що 9 квітня 2021р. мобільною групою у складі представників Бахмутського РВП  ГУНП в Донецькій області та відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради було проведено захід щодо дотримання  вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. №1236.      За результатами  перевірок виявлені порушення карантинних обмежень та складено 1 протокол на фізичну особу-підприємця по ч.2 ст.44-3 КЗУпАП, за що передбачено штраф.
Міська рада зазначає, що в межах своїх повноважень сумісно з поліцією і надалі будуть контролювати дотримання протиепідемічних заходів. Закликаємо фізичних осіб-підприємців та громадян не порушувати карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися соціальної дистанції, щоб не наражати себе та оточуючих на небезпеку.