Сіверська міська рада

Меню

Оголошення про оприлюднення   регуляторного акту  – рішення виконкому  Сіверської міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Сіверської міської ради».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада оприлюднює  проект рішення виконкому Сіверської міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Сіверської міської ради».

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно в відділі житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури  та на дошці оголошень виконкому Сіверської міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8 тел. 5-31-48, а також на сайті Сіверської міської ради (siverska-gromada.gov.ua).

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб по проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися протягом одного місяця з дати публікації в Сіверській міській раді за вищевказаною адресою.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення виконкому Сіверської міської ради “Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Сіверської міської ради”

ПРОЄКТ рішення виконкому Сіверської міської ради ” Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Сіверської міської ради”