Сіверська міська рада

Відбулася пряма телефонна лінія

Сьогодні, 6 квітня, в Сіверській міській раді відбулася пряма телефонна лінія. Секретар міської ради Тетяна Волошина відповіла на усі поставлені запитання, які турбували мешканців нашої громади. Тематика звернень – різнопланова. Найчастіше людей турбували питання, що стосуються соціальної сфери, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою, тощо.
Усі, хто зателефонував до міської ради, отримали роз’яснення та допомогу у вирішенні порушених проблем. На всі питання були надані компетентні відповіді. Для вирішення поставлених задач, представники управлінь, відділів, комунальних підприємств та служб міської ради отримали відповідні доручення з тим, аби усі озвучені проблеми було вирішено в короткий термін.