Сіверська міська рада

Меню

Інформації громадянам щодо обов’язку подання річної податкової декларації про майновий стан та доходи

Згідно ст. 165 Податкового кодексу України № 2856-VI від  23.12.2010 року (із змінами та доповненнями) визначено доходи які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу платника податку – п. 165.1.24. «доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для: садівництва, особистого селянського господарства або земельної частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. Якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних засадах.

Державна податкова служба України , ГУ ДПС у Донецької області в рамках здійснення податкового контролю в частині повноти нарахування /перерахування податку з доходів фізичних осіб, отриманих в 2020 році від продажу власної сільськогосподарської продукції  інформує  громадян щодо обов’язку подання річної податкової декларації про майновий стан та доходи у термін до 01.05.2021 року.