Сіверська міська рада

Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Сіверська міська рада (об’єднана територіальна громада) повідомляє, що 1 квітня 2021 року стартувала XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка проходитиме під гаслом «Здорові немовлята!»

За весь час проведення акція набула загальнонаціональної підтримки. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн., за які придбано медичне обладнання та передано у безкоштовне користування до територіальних медичних об’єднань кожної області України.

Як повідомили організатори, цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі, відповідно до рівня захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

Цьогоріч кошти збиратимуть для придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

Акція триватиме до 30 вересня 2021 року.

Просимо нейбадужих мешканців Сіверської громади прийняти участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».

За додатковою інформацією звертатись до провідного спеціаліста сім’ї,  молоді та спорту виконкому Сіверської міської ради (Юрченко) (099)-064-20-86