Сіверська міська рада

ЛЮДИ У НАС НЕБАЙДУЖІ ТА ІНІЦІАТИВНІ!

Жителі мікрорайону  радгоспу «Ямський» організували толоку і вже цілий місяць приводять до ладу територію навколо пам’ятника братській могилі  « Невідомому солдату», де поховані захисники нашого міста, які загинули у  Другій світовій війні.
  За власною ініціативою, місцеві мешканці, вікова категорія яких складає від 3 до 83 років, згуртовано виходять на прибирання кожного дня по 3 години та з граблями, сокирами, пилками наводять лад біля пам’ятника та на прилеглій території.
  Люди вже прибрали чималу ділянку скверу, та впорядкували сам пам’ятник, висадили зелені рослини, вивезли сміття. Сіверська міська рада підтримала ініціативу людей та надала необхідну домопогу. Працівниками були здійснені роботи по викошуванню бур’янів, спилу сухого гілля, розчищенню чагарників.

Активна учасниця заходу Тетяна Михайлівна Єлізарова, розповідає:
« Цілий місяць вже працюємо, тому що люди віддали своє життя, а ми не можемо навіть доглянути?, тому й працюємо, бо хочемо, щоб сквер пам’яті був в належному стані. На даний час вже встановлено 41 ім’я загиблих та військове звання кожного воїна. Загинули вони всі в 1945 році у грудні місяці. Вже відомий список червоноармійців і командирів 275 девізії, які визволяли наше місто. Вони поховані всі в радгоспі «ім.Куйбишева» – так раніше називався радгосп «Ямський». Середній вік загиблих воїнів- 25 років. Займався архівним пошуком загиблих солдат- Баканов С.М.
  А там, неподалік, де асфальтований майданчик, плануємо зробити територію спорту, де будуть розміщені тренажери, пісочниця, дитяча ігрова зона, тощо. Надіємось на підтримку, дуже хочемо втілити в життя наш задум.

Ініціативні та небайдужі мешканці, прибрали територію біля пам’ятника, засвідчуючи цим свою повагу до ветеранів Другої Світової війни і вшановуючи пам’ять загиблих героїв. Велика подяка тим, хто докладає чимало зусиль, щоб наша громада була чистою та затишною!