Сіверська міська рада

Форвардні закупівлі зерна

Департаментом агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації була проведена зустріч з представниками АТ Аграрний фонд щодо залучення сільгосптоваровиробників регіону до форвардних контрактів. Представники зазначили, що форвардні контракти є одним з фінансових інструментів забезпечення проведення весняно-польових робіт.

Враховуючи специфіку діяльності та інтереси агровиробників, були вдосконалені умови форвардних контрактів. Наразі це лише необхідний мінімум документів, швидке рішення, прозорі умови та додатковий захист врожаю від кліматичних ризиків, за допомогою механізму страхування майбутнього врожаю.

Передплата за договорами весняної кампанії форвардної програми, здійснюватиметься, виходячи з цін на пшеницю 2 класу – 5800 грн/т, пшеницю 3 класу – 5600 грн/т, жито 2 та 3 класів – 4000 грн/т.

Авансовий платіж встановлено на рівні 65% від загальної вартості поставки за договором.

Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань – 11%.

Обсяг мінімальної партії: для пшениці – 100 тон, жита – 50 тон.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами

Регіональний відділ у Луганський та Донецькій областях АТ «АГРАРНИЙ ФОНД» 066-420-36-75, 099-015-28-03, 067-328-65-49,

Email: Ig@agrofond.gov.ua

або за посиланням http://agrofond.gov.ua/buy/forvard-2021/

Запрошуємо до співпраці всіх виробників сільськогосподарської продукції регіону, незалежно від розміру господарства та форми власності.

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації тел. 0626420120