Сіверська міська рада

Виїздна нарада із представниками компанії ТОВ “КНАУФ ГІПС ДОНБАС”

2 квітня міський голова Андрій Черняєв разом із першим заступником міського голови Віталієм Гатченком провели виїздну нараду із представниками компанії ТОВ “КНАУФ ГІПС ДОНБАС” щодо приведення доріг комунальної власності, якими користується підприємство до належного стану.
 Варто зазначити, що представники підприємства прибули на нараду з метою погодження вже розроблених заходів з відновлення доріг відповідно до зауважень міської ради та попередньої зустрічі, яка відбулася наприкінці лютого.

За результатами виїздної наради ТОВ “КНАУФ ГІПС ДОНБАС” зобовязується виконати відповідний ремонт та вирівнювання доріг, яким було заподіяно шкоди вже найближчого часу. Також з представниками підприємства була обговорена можливість встановлення дитячого майданчика та облагородження автобусної зупинки, розташованої уздовж дороги до кар»єру.