Сіверська міська рада

Меню

Меню

Вітання ветерана Другої світової війни Григорія Дацко з Днем народження!

Вітання ветерана Другої світової війни Григорія Дацко з Днем народження!

  31 березня ветерану Другої світової війни Григорію Мартиновичу Дацко виповнилося 98. Але і сьогодні, через дев’ять десятиліть, він добре пам’ятає і своє дитинство, і фронтовий порох, і день Перемоги, і роки своєї праці…
  Народився Григорій Мартинович 31 березня 1923 року в с. Романово, Романівського району, Алтайського краю.
  Приймав участь у визволенні Карелії та міст Норвегії. 9 листопада 1942 року отримав дуже тяжке поранення голови. Нагороджений медалями « За відвагу», « За оборону Радянського Заполяр’я» орденами Вітчизняної війни I ст. «За мужність», ювілейними медалями та подяками.
  Зараз Григорій Мартинович проживає в м.Сіверськ, і вже понад 30 років ним опікується донька його померлої дружини, дбає та доглядає за ним. Велика вдячність, шана та повага Тетяні Андріївні, яка з великим серцем та душею доглядає та турбується про ветерана!

  Саме в день народження Григорія Мартиновича голова Сіверської міської ради Андрій Черняєв та секретар міської ради Тетяна Волошина завітали до нього в гості та з щирою вдячністю привітали шановного ветерана з його святом. Побажали бадьорості духу, здоров’я, родинного затишку, благополуччя, добра та довгих років життя!

 Час невмолимий – з кожним роком рідшають ряди наших славних ветеранів. Мине ще зовсім небагато часу і з нами зовсім не залишаться ті, хто наближав Перемогу. Нинішнє покоління має знати про ту жахливу війну та пам’ятати про подвиг героїв, про ті трагічні роки, про мужність усіх, хто прагнув Перемоги, хто віддав своє життя, здоров’я за її наближення. Тому дуже важливе це спілкування, турбота, підтримка наших ветеранів, бо їх з нами залишилося вже дуже мало…
 Дякуємо Вам, дорогий Григорій Мартинович, за Перемогу, за мужність та патріотизм. Ви – приклад вірності та героїзму. Бажаємо Вам міцного здоров`я, любові від рідних, поваги від оточуючих та мирного неба! З Днем народження!

Велика подяка  Тетяні Андріївні- доньці ветерана, за її відданість та турботу про Григорія Мартиновича.

   

               

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *