Сіверська міська рада

Меню

Відбулась зустріч – нарада з питань дотримання положень закону «Про рослинництво» та «Бджільництво»

30 березня 2021 року в Сіверській міській раді відбулась зустріч – нарада з питань дотримання положень закону «Про рослинництво» та «Бджільництво» і сприяння розвитку галузі бджільництва та підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання всіх форм власності, згідно наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021 року за № 280/35902.

В роботі семінару взяли участь представники Бахмутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, представники спілки бджолярів, керівники сільськогосподарських підприємств Сіверської ОТГ.

Були розглянуті питання щодо;

• Вимог санітарного законодавства зі зберігання, транспортування та використання пестицидів у рослинницькій галузі.
  • Дотримання положень ЗУ «Про рослинництво» та «Бджільництво» з безпечного використання пестицидів.

Доповідач: провідний фахівець відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Бахмутського управління Головного управління ДПСС в Донецькій області Маркін Сергій Вікторович.

• Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021 року за №281/35903.

• Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021 року за № 283/35905.
  • Питання комунікації між бджолярами, сільгоспвиробниками та місцевої владою в період обробки полів, щоб запобігти отруєнню бджіл.

Доповідач:  головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бахмутського районного управління Головного управління ДПСС в Донецькій області Заверюха Сергій Григорович.

• Порядку реєстрації пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021 року за № 282/35904.
  • Створення постійної комісії для проведення своєчасного обстеження пасік і фіксації випадків отруєння бджіл.

Доповідач: спеціаліст відділу земельних відносин, екології та охорони природного середовища виконкому Сіверської міської ради Фомішин Вадим Петрович.