Сіверська міська рада

Тариф на електроенергію для населення у квітні залишиться без змін

Фіксована ціна на електроенергію для жителів буде на рівні 1,68 грн/кВт∙год, незалежно від обсягу споживання. Відповідне рішення прийнято Кабінетом міністрів України. Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO надає роз’яснення, хто сплачуватиме за світло за фіксованою ціною.

Згідно із Постановою Уряду нарахування за ціною 1,68 грн/кВт∙год у квітні буде здійснюватися для:

• індивідуальних побутових споживачів (населення), незалежно від наявності електроопалення чи статусу багатодітної сім’ї;
  • колективних побутових споживачів:

–          гуртожитків із загальним засобом обліку, де електроенергія споживається на власні потреби мешканців;

–          багатоквартирних будинків та гуртожитків на технічні цілі (роботу ліфтів, котелень, насосів) та освітлення дворів, східців;

–          садових товариств, дачних та гаражних кооперативів на технічні цілі та освітлення території;

·         юридичних осіб, які є власниками майна, що використовується для поселення внутрішньо переміщених осіб (модульних містечок, оздоровчих таборів, санаторіїв, готелів тощо);

·         релігійних організацій (в частині споживання на комунально-побутові потреби).

Для жителів, у яких встановлені багатозонні прилади обліку, як і раніше, продовжують діяти тарифні коефіцієнти (двозонні та тризонні).

«Встановлення двозонного лічильника – це один з найефективніших способів сплачувати менше за електроенергію. З таким приладом обліку спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше. Жителі Донеччини можуть замовити двозонний лічильник у складі енергоефективного набору від YASNO, який також включає «розумну» розетку з таймером та набір LED-ламп», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Нагадаємо, починаючи з квітня не передбачена компенсація від держави для жителів, які мали тариф «електроопалення» станом на 31.12.2020р., та багатодітних сімей.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області