Сіверська міська рада

Початок весни – вигідний час для встановлення сонячної електростанції

3,6 млн гривень заробили за «зеленим» тарифом у лютому 2021 року власники 687 домашніх сонячних електростанцій Донеччини. Хоча порівняно з літнім періодом зимовий заробіток просьюмерів щороку скорочується від 3 до 10 разів в залежності від погодних факторів. Наприклад, у липні 2020 власники домашніх СЕС в регіоні заробили 8,6 млн грн. Щоб підготуватися до літнього піку сонячної активності та більшого заробітку, в YASNO рекомендують поквапитися зі встановленням СЕС ще на початку весни.

Встановити домашню сонячну генерацію для приватного будинку можна за 2 тижні – стільки часу потрібно для розробки технічного проєкту, доставки та монтажу обладнання. Всі необхідні роботи разом з обладнанням (сонячними панелями та інвертором) можна замовити вYASNO. Кошти на встановлення СЕС можна отримати за кредитною програмою в «Ощадбанку».

По мірі того, як кут нахилу сонячних променів навесні збільшується, з січня по травень обсяг згенерованої «чистої» електроенергії зростає в середньому на 40% щомісяця. Варто враховувати також, що встановлювати обладнання у більш теплий період року – зручніше, ніж за зимових морозних умов.

«Щоб спростити та пришвидшити встановлення домашньої сонячної електростанції, постачальник YASNO розробив для клієнтів оптимальні набори доступного обладнання разом з послугою встановлення домашньої електростанції та оформлення «зеленого» тарифу за принципом «єдиного вікна». Наші експерти супроводжують клієнтів на всіх етапах від розробки проєкту до збільшення потужності приєднання до електромереж оператора системи розподілу та отримання виплат. YASNO – єдиний постачальник в Україні, який створює цілу екосистему продуктів і послуг з енергоефективності та електромобільності, допомагаючи клієнтам підвищувати комфорт, заощаджувати витрати та отримувати додатковий дохід», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області