Сіверська міська рада

Меню

Конкурс для закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей в проекті про сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню.

Актуально до 15.04.2021

Проект реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зав’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Мета проекту – сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.
 Відібрані за результатами цього конкурсу заклади в період з квітня по грудень 2021 року долучаться до таких напрямів реалізації проекту:
 · створення та облаштування (проведення ремонту, закупка меблів та техніки) в школах Класів миру;
 · проведення заходів із соціального згуртування, медіації, ведення діалогу та методів комунікації;
 · створення муралів;
 · організація візитів-обмінів в інші регіони України;
 · проведення навчального літнього табору.
 Цільова аудиторія
 Дирекція та вчителі; учні віком 14-16 років; батьки; організації громадянського суспільства.

Критерії відбору для шкіл:
 · розміщення школи в Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей;
 · висока мотивація та готовність брати участь у всіх заходах проекту;
 · наявність діючого шкільного органу самоврядування;
 · готовність до проведення активностей для інших шкіл та громади;
 · готовність до проведення тематичних заходів в рамках літнього
 шкільного табору;
 · наявність окремого приміщення площею не менше 30 м2 для створення
 класу Миру, доступний для всіх учнів;
 · зручне транспортне сполучення.
 Проект реалізується у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин ifa, що фінансується Міністерством закордонних справ
 Німеччини (АА) у рамках програми фінансування zivik.

Підтримка
 ВГО «Поруч» та Фонду Громади Херсона «Захист» надаватиме Школам Миру постійну консультаційну, організаційну, методичну та експертну підтримку, а також:
 · матеріали для оздоблення приміщення класу Миру;
 · оснащення меблями, технікою, наочними та методичними
 матеріалами;
 · витрати на проведення заходів;
 · навчальна поїздка групи підлітків до в інші міста.

Подання заявки
 Учасники конкурсу заповнюють Заявку за посиланням та направляють її до 9 квітня 2021 р. Розгляд заявок здійснюється до 15 квітня 2021 р.
Заявка для закладів загальної середньої Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей.

Результат конкурсу оголошується 16 квітня 2021 р. на сайті ВГО «Поруч» http://poruch.com.ua/, Громади Херсона «Захист» https://zahyst.ks.ua/ та повідомленням на електронну пошту.

Тищенко Марія – директорка ВГО «Поруч», керівниця проекту тел. 0660702383.
Електронна адреса: info@poruch.ua
Проект реалізується у партнерстві з ChildFund Deutschla