Сіверська міська рада

Сіверська міська рада висловлює щиру подяку голові Селянського
( фермерського) господарства «Обрій» Сергію Вікторовичу Бабенко та депутату Сіверської міської ради Людмилі Петрівні Бабенко за спонсорську допомогу КНП “Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Сіверської міської ради”, а саме в спеціальному, інклюзивному облаштуванні кімнати вбиральні, яка стала тепер зручною в користуванні людям з інвалідністю та особливими потребами. Лікарня повністю готова до заключення договору з НСЗУ.
   Шановні Сергій Вікторович та Людмила Петрівна, Ваша допомога – це неоціненний внесок і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток громади.
Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою – Сіверська міська рада