Сіверська міська рада

Меню

Меню

ОНЛАЙН ТРЕНІНГИ «РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС» ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ

ОНЛАЙН ТРЕНІНГИ

«РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС»

ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ

      Відділ економічного розвитку, торгівлі  та інвестицій  повідомляє:
 Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців-початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на онлайн тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці та дізнатися більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO. 
 Програма онлайн тренінгу включає такі теми:
 ·       бізнес-план
 ·       маркетинг
 ·       робота з персоналом
 ·       закупівлі
 ·       розрахунок собівартості
 ·       фінансове планування
 ·       стартовий капітал.
         Додатково буде презентовано державну програму доступних кредитів 5-7-9% та важливі аспекти планування власної справи для залучення зовнішнього фінансування. Один онлайн-тренінг складається з трьох групових тригодинних уроків, що включають п’ять сесій, які проводяться сертифікованими Міжнародною організацією праці тренерами, а також індивідуальних консультацій щодо розроблення бізнес-плану.
Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму https://crm.gurt.org.ua/syb_online/

Дедлайн – 05 квітня 2021 року.
 Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.
          Увага! Участь в онлайн тренінгах «Розпочни свій бізнес» безоплатна. Організатори забезпечують учасникам доступ до електронних навчальних матеріалів.
 Онлайн тренінги «Розпочни свій бізнес» організовує Ресурсний центр ГУРТ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *