Сіверська міська рада

Меню

Карантин – не фікція: тривають перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів

Карантин – не фікція:

тривають перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів

Сьогодні, 26 березня 2021 року, на території Сіверської громади спеціалістами відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради та  т.в.о. поліцейського офіцера громади Бахмутського РВП ГУНП в Донецькій області Крохмаль М.С. було проведено спільну рейдову перевірку щодо додержання карантинних обмежень в сфері обслуговування (наявність засобів індивідуального захисту у фізичних осіб-підприємців, у реалізаторів, покупців та дотримання дистанції між особами).

Мета заходу – посилення протиепідемічних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами перевірки фактів порушення маскового режиму не зафіксовано.

Бережіть себе та рідних.  При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.