Сіверська міська рада

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ !

Закликаємо побутових клієнтів не зволікати з подачею заявки на приєднання до постачальника ПРИРОДНОГО ГАЗУ, а, орієнтуючись на піврічний досвід роботи відкритого ринку газу, цінові пропозиції та рівень сервісного обслуговування, обрати свого ринкового постачальника вже зараз.

Так, на сьогодні, 370 побутових клієнтів – мешканців міста Сіверська, ще не обрали постачальника газу. Вони отримують газ від «останньої надії»  ГК «НАФТОГАЗ». Надалі для безперебійного газопостачання мешканці мають обрати та підключитися до постійного ринкового постачальника.

Інформацію про мешканців, які не вибрали постійного постачальника газу, та порядок підключення можна отримати у відділі житлово-комунального господарства виконкому міської ради за тел. 5-31-48.

Список адрес мешканців, які ще не уклали угоду з постачальником газу