Сіверська міська рада

Акцію з наведення чистоти та порядку оголошено!

З 24 березня на території Сіверської міської ради оголошено про початок традиційного весняного двомісячнику з благоустрою, який проходитиме по 24 травня 2021 року.

День довкілля (толоку) у цьому році планується провести 17 квітня.

Запрошуємо представників підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, мешканців Сіверської громади з активною життєвою позицією долучитися до Дня довкілля.

Мета акції з наведення чистоти та порядку: приведення паркових та зелених зон населених пунктів громади, житлового фонду, місць відпочинку до належного естетичного вигляду та санітарного стану.

Акція з благоустрою – це не лише підготовка до початку весняно-літнього сезону та відзначення державних, місцевих та релігійних свят, але і можливість для кожного, хто небайдужий до долі міста та сіл, до вигляду своєї прибудинкової території долучитись до корисної справи!

Міська рада пропонує здійснити роботи щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття в спеціально відведенні місця, прибирання доріг, очищення бордюр, оформлення квітників та висадки дерев. Привести у належний вигляд вулиці, прибудинкову територію, парки, сквери, пам’ятники, підготувати до пасхальних свят території місцевих кладовищ.

Просимо кожного жителя, представників громадськості внести свою частку у роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте, допомогти комунальним підприємствам навести лад на території нашої громади.

Відділ ЖКГ, благоустрою та розвитку інфраструктури

виконкому міської ради