Сіверська міська рада

УВАГА!  ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

«Гаряча лінія» 1539 – це офіційний канал зв’язку для консультування осіб з інвалідністю.

Дзвінки на «гарячу лінію» 1539 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію» з допомогою послуги сурдоперекладача, а також гарантована  відповідь на звернення  у вигляді відеолиста.

Для оформлення звернення на жестовій мові необхідно натиснути на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана, заповнити поля: ім’я, номер телефону, електронну пошту та очікувати на підключення перекладача жестової мови.

Яку інформацію можливо отримати:

• про субсидію від держави;
  • про пенсію (як оформити, як перевести пенсію в інше місто, за місцем нинішнього проживання);
  • про матеріальну та фінансову допомогу, яку ви можете отримати;
  • як отримати грошову компенсацію за купівлю смартфону;
  • про допомогу по причині втрати годувальника (як оформити і що для цього потрібно);
  • як оформити грошові виплати при народженні дитини;
  • про оформлення пенсії на дитину з інвалідністю та інше.

Звернення приймають працівники Урядового контактного центру за допомогою засобів телекомунікації і направляють  у відповідні органи державної влади для вирішення  питань по суті та надання відповідних роз’яснень.

Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією ” Громадський рух ” Соціальна єдність” реалізується пілотний проєкт ” Почуй мене”, спрямований на полегшення комунікації людей з вадами слуху та представників органів державної влади.

Суть проєкту – спрощення процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною інформацією можна через офіційний сайт Мінсоцполітики ( вкладка ” Почуй мене”) або за посиланням