Сіверська міська рада

Триває конкурс «Бюджету участі» в Сіверській громаді!

Кому дістанеться 250 тисяч гривень бюджету? Проєктів— понад два десятки!

Що таке «Бюджет участі»? –

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Бюджет участі — це проєкт, в рамках якого самі мешканці громади обирають на що витратити частину коштів міського бюджету. Подавати на конкурс свої проєкти можуть активісти, ініціативні групи, батьківські комітети та громадські організації. А місцева рада виступає в ролі організатора та координатора процесу.

З 15 березня по 15 квітня голосуймо за вподобані проєкти. Саме від цього залежить подальша реалізація цікавих та креативних ідей мешканців громади!

У голосуванні беруть участь громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Сіверської громади. Кожен мешканець громади може проголосувати тільки за один обраний проєкт. Мешканці громади, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред`явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

Проголосувати за проєкти можна  на платформі “e-DEM” та в  спеціально визначених пунктах голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, який можна отримати безпосередньо в пункті голосування. Необхідна обов’язкова наявність паспорта для ідентифікації особи щодо недопущення повторів в самому процесі голосування.

Пункти для голосування:

1. м. Сіверськ, Сіверська міська рада, вул. Центральна,8.

Понеділок-п»ятниця з 8 до 17 год. (перерва з 12-00 до 12-45), вихідний – субота, неділя.

1. КЗ « Центр культури та дозвілля», Проспект миру,1а

Понеділок-субота з 8-00 до 17-00 год. (перерва з 12-00 до 13-00)

1. с. Серебрянка, Сільська рада, вул. Вишнева,61

Понеділок- п»ятниця з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 13-00), вихідний – субота, неділя

1. с. Дронівка, Адміністративна будівля, вул. Шкільна,4

1. с. Свято-Покровське, офіс СФГ «Обрій», вул. Шкільна,4

1. м. Сіверськ, Центр надання адміністративних послуг виконкому міської ради, вул. Суворова,7

Понеділок- четвер з 8-00 до 16-00, без перерви, та в п»ятницю з 8-00 до 15-00, без перерви, вихідний – субота, неділя.

Всі подані проєкти розміщені на сайті Сіверської громади у розділі «Економіка» – «Бюджет участі» – «Проєкти2021» https://siverska-gromada.gov.ua

Проєкти 2021 :

1.« Створення    простору « Територія пізнання та розваг» в Свято – Покровському сільському клубі.»

1. «Згуртовані та об`єднані: «Простір можливостей та спілкування»

1. Створення пересувного театру ляльок для дітей з особливими освітніми потребами та дітей з типовим розвитком, які мешкають у Сіверській ОТГ

1. «В Серебрянці спорт для всіх від великих до малих!»

1. «Від кращих серед рівних, До рівних серед кращих».

1. Встановлення огорожі на кладовищі «Чорногорівське»

1. Зона відпочинку «Без вікових обмежень»

1. «Збережемо разом нашу історію»

1. «Dance and be happy» ( Танцюй та будь щасливим)

1. Територія спорту

1. “Золотий вік” – центр активних мешканців громади

1. “Танцюємо разом” створення належних умов для занять танцями для різних вікових категорій Сіверської громади

1. “Щоб у серці жила Україна”- фестиваль української культури

1. Зізнайся в любові до міста

1. Спортивний двір

1. Простір розвитку інклюзивного дозвілля

1. «КіноЛіто»

20.“Нове обличчя сільської бібліотеки”

1. Створення ландшафтно-паркової зони відпочинку

1. «Парк об’єднання поколінь»

1. «Територія комфорту»

Як проголосувати за проєкт? –

Голосування здійснюватиметься в режимі офлайн та онлайн.

– В режимі офлайн у спеціально визначених пунктах для голосування(вказано вище) шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, який можна отримати безпосередньо в пункті голосування. Необхідна обов’язкова наявність паспорта для ідентифікації особи щодо недопущення повторів в самому процесі голосування.

– В режимі онлайн голосування буде проводитися на базі платформи «Едем» .

З метою визначення кращих проєктів серед тих, які отримали позитивну попередню оцінку, в рамках реалізації програми Бюджету участі Сіверської громади на 2021рік з 15 березня 2021 року триває голосування до 15 квітня 2021 року включно.

Не зволікайте! Голосуйте за проєкти Бюджету участі-2021!

Разом зробимо нашу громаду кращою!