Сіверська міська рада

Меню

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО  ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада оприлюднює проект  рішення Сіверської міської ради «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Сіверської міської ради» .

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом  його регуляторного впливу можна ознайомитись у  фінансовому управлінні Сіверської  міської ради (щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  , та на дошці оголошень виконкому  міської ради за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8,  а також  на офіційному веб-сайті  Сіверської міської ради (siverska-gromada.gov.ua у розділі «Податки та збори» та «Ругуляторна політика»).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб   протягом  місяця з дати його  опублікування за вищевказаною адресою.