Сіверська міська рада

Перспективи економічного розвитку Сіверської громади

В Сіверської МТГ 18 березня 2021 командою ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» (ГО АВТР) була організована фокус група з підприємцями, які брали участь в дослідженні щодо перспективи економічного розвитку Сіверської громади для обговорення рекомендацій які будуть представлені місцевим депутатам для урахуванні в роботі, в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах», який реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу».
    Спілкування було інформативним та важливим для учасників, з’явились і спільні інтереси та загальні питання які об’єднали місцевих підприємців, бо з’ясувалось що більшість не знайомі, хоча як виявилось є багато спільного.
 Обговорили загальні підсумки дослідження, зійшлись в думці що було б не погано якщо б була місцева бізнес асоціація яка б взаємодіяла з бізнесом для розвитку Сіверської громади.

Також зустріч була тематичним обговоренням питання розвитку малого та середнього бізнесу в форматі Сіверської Громадської платформи впливу на прийняття рішень, та прийняті рекомендації для Сіверської міської ради, які будуть представлені на сесії ради.

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії