Сіверська міська рада

Меню

Інформаційне повідомлення «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока»

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока»

Зміст матеріалів, винесених на обговорення:

Проект розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока».

Мета проведення консультацій з громадськістю:

Підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розгляд пропозицій від громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, створення на території області належних умов для економічного розвитку сільських територій, збільшенню виробництва продукції тваринництва у власних домогосподарствах шляхом поліпшення умов праці за рахунок запровадження у виробничому процесі малої механізації, поліпшенню якості молочної сировини.

Способи забезпечення участі в обговоренні:
Електронні консультації.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:
info@agro.dn.gov.ua;  протягом 30 календарних днів з 17 березня до 15 квітня 2021 року (включно) письмові пропозиції у довільній формі (з приміткою «Пропозиції до порядку»).

Номер телефону, за яким надаються у консультації з питань, що внесено на обговорення:
(0626) 42-01-23, (0626) 42-01-20.

Прізвище, ім’я відповідальної особи:
Сушко Олександр Миколайович – начальник відділу розвитку галузей рослинництва та агротехнічних послуг управління розвитку агропромислового виробництва та харчової і переробної промисловості департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Після 15 квітня 2021 року.

Спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Додаткові матеріали: