Сіверська міська рада

Меню

Меню

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області звертає увагу роботодавців про набуття чинності з 10.03.2021 року Постанови Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. №77 «Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Ці зміни стосуються:

–  «Переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки»;

– «Переліку видів робіт підвищеної небезпеки», які виконуються на підставі дозволу- Група А, та такі, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці – Група Б;

– «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107.

Рекомендуємо керівникам підприємств своєчасно привести у відповідність до чинного законодавства всі дозвільні документи.

 

Бахмутське міське відділення управління

виконавчої дирекції  Фонду соціального                                                                   

страхування в Донецькій області

 

З повагою

в. о. начальника відділення                                                                       Т.П.Солод

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *