Сіверська міська рада

Меню

Святковий день працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня.
Цей святковий день присвячений усім працівникам, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та затишним.

Напередодні професійного свята, 19 березня працівники й ветерани галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Сіверської громади приймали щирі вітання в КЗ «Центр культури та дозвілля».

Зі словами вдячності за роботу, професіоналізм та наполегливість Сіверський міський голова Андрій Олександрович Черняєв звернувся до працівників та ветеранів житлово-комунального господарства нашої громади:
«Завдяки Вашій щоденній праці та високому професіоналізму забезпечується життєдіяльність Сіверської громади. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту,сил, наснаги, нових професійних висот, задля досягнення позитивних змін в громаді, яка ставатиме ще кращою, ще привабливішою. Велика вдячність Вам за сумлінну працю!»

Зі святом всіх присутніх привітав перший заступник голови Віталій Анатолійович Гатченко, подякував працівникам за високий професіоналізм, побажав щастя, добробуту, миру, віри у власні сили, міцного здоров»я та всіляких гараздів.

З нагоди професійного свята Сіверський міський голова Андрій Черняєв та перший заступник Віталій Гатченко вручили подяки та символічні подарунки всім працівникам житлово-комунального господарства за належне виконання виробничих обов’язків, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства!

Святкову атмосферу заходу створили творчий колектив КЗ “Центр культури та дозвілля ” Сіверської міської ради та привітали учасників урочистостей яскравою концертною програмою : лунали гарні пісні, весела театральна вистава, запальні танці!

Шановні працівники житлово-комунального господарства! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє.
Нехай ваша праця приносить Вам радість та достаток, а мешканцям нашої громади – затишок в оселях. Зі святом!