Сіверська міська рада

Меню

Меню

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО  ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

              Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття  пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада 23.03.2021  розмістить на офіційному сайті проект  рішення Сіверської міської ради  «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Сіверської міської ради ». 

   Проект регуляторного акту містить інформацію про розміри місцевих податків і зборів, які будуть діяти з 01.01.2022 року на території Сіверської міської ради .

  З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом  його регуляторного впливу можна ознайомитись у  фінансовому управлінні Сіверської  міської ради (щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних), та на дошці оголошень виконкому  міської ради за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8,  а також  на офіційному веб-сайті  Сіверської міської ради (siverska-gromada.gov.ua).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб   протягом  місяця з дати його  опублікування за вищевказаною адресою.

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *