Сіверська міська рада

Меню

Жителі Донеччини отримали більше 15 млн грн компенсації від держави на особові рахунки в YASNO

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») зарахував компенсацію за лютий 36,5 тис. клієнтів. Рішенням уряду компенсація від держави у І кварталі 2021 року щомісячно передбачена для жителів з електроопаленням, для яких діяв знижений тариф до 31.12.2020р., та багатодітним сім’ям.

Ці споживачі отримують виплати від держави у складі субсидії, а якщо вона не оформлена – на свій особовий рахунок в електропостачальника. При цьому:

·         субсидіантам рахунок за світло виставляється за фіксованою ціною 1,68 грн/кВт∙год без урахування компенсації, оскільки вона надається у монетизованій формі;

·         жителі без субсидії отримують платіжки із сумою, зменшеною на розмір компенсації.

Електропостачальник розраховує розмір компенсації окремо для кожного клієнта в залежності від його обсягу споживання протягом місяця. Держава компенсує різницю вартості електроенергії за фіксованою ціною 1,68 грн/кВт∙год та зниженим тарифом 0,9 грн/кВт∙год.

«За два місяця на особові рахунки наших клієнтів було зараховано 30 млн грн. Ми створили умови, щоб кожен клієнт міг побачити кошти одразу після їх надходження. Це зручно перевірити в Особистому кабінеті у блоці «Нарахування та платежі». Також зарахування компенсації можна побачити у паперовому рахунку», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO  постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області