Сіверська міська рада

Меню

Меню

відбулася Zoom- конференція від «Громадської платформи впливу на прийняття рішень Сіверської міської ради»

15 березня 2021р. відбулася Zoom- конференція від «Громадської платформи впливу на прийняття рішень Сіверської міської ради». Захід проходив в КЗ «Центру культури та дозвілля» Сіверської міської ради , де відбулося публічне представлення інформації про виконання бюджету Сіверської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік та інформації про виконання бюджетних програм за 2020 рік. Учасники засідання громадської платформи отримали інформацію щодо виконання бюджету та бюджетних програми.
Також відбулося обговорення учасниками засідання громадської платформи пропозицій та рекомендацій щодо ініціювання міською радою громадських слухань по оптимізації закладів освіти на території Сіверської громади (мешканці громади) та за зверненням мецената щодо співфінансування розміщення музею Володимира Сюсюри, Шаповала Микити та музею Сіверської громади в приміщенні комунального закладу «Центр культури та дозвілля», а також розміщення пам’ятника Шаповалу Микиті Юхимовичу на площі перед КЗ «Центр культури та дозвілля».
У підсумку, на засіданні «Громадської платформи впливу на прийняття рішень» вирішено
рекомендувати міській раді провести широкі громадські обговорення щодо пропозицій, які були розглянуті під час громадських слухань та інформації про виконання бюджету та бюджетних програм Сіверської міської ради за 2020 рік, щоб, в подальшому, врахувати їх при розгляді нового бюджету міською радою.

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *