Сіверська міська рада

Співчуття з приводу смерті Сирих Віктора Михайловича

Сіверська міська рада, її виконавчий комітет та голова Сіверської громади- Андрій Черняєв висловлюють щирі, глибокі співчуття рідним, близьким та колегам з приводу смерті колишнього директора Серебрянської середньої школи Сирих Віктора Михайловича.
У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти кращі спогади і пам’ятати Віктора Михайловича як доброзичливу, чуйну і справедливу людину.
      Народився Сирих Віктор Михайлович 20 червня 1944 року в сім’ї шахтаря у м. Сталіно (нині Донецьк). Майже все його життя пов’язане з с. Серебрянка Бахмутського р-ну, Донецької області. Після закінчення середньої школи працював старшим піонерським вожатим, вчителем фізичної культури. Служив в лавах Радянської армії, закінчив педагогічний факультет Слов’янського державного педагогічного інституту, отримав другу вищу освіту. Працював військовим керівником, начальником районного табору відпочинку дітей, директором Серебрянської середньої школи.
      Більшу частину свого життя він присвятив Серебрянській школі. Від піонервожатого та вчителя музики до директора школи, півстоліття педагогічної діяльності в рідній школі – це його життєвий шлях…
Сирих Віктор Михайлович — педагог-організатор шкільної освіти на Донбасі, базував виховний процес на — духовній основі і фізичній досконалості. За його участі відкрито пам’ятник видатному українському діячу першої половини XX ст. М. Шаповалу, його меморіальний музей у Серебрянській середній школі та пам’ятний знак у селі Серебрянка на Донеччині.
      Віктора Михайловича знав та поважав кожен мешканець села. Він займав активну життєву позицію, завжди переймався проблемами села , люди до нього завжди зверталися, прислухалися та довіряли йому. Неодноразово він був обраний депутатом сільської та районної рад.
      Незбагненна втрата справжньої людини, гарного сім’янина, наставника для молодих поколінь та колективу.
     Нехай добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.
    Вічна Йому пам’ять!