Сіверська міська рада

Меню

Підприємці Донеччини можуть отримати прибуток від продажу електроенергії та газу у співпраці з YASNO

Підприємці Донеччини можуть отримати прибуток від продажу електроенергії та газу у співпраці з YASNO

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO запустив партнерську програму для тих, хто бажає розвивати свій бізнес та отримувати додатковий дохід без стартового капіталу.

Приєднатися до програми Партнер YASNO можуть компанії, що здійснюють продаж товарів та послуг бізнес-клієнтам. Також співпраця з постачальником дозволить розширити спектр послуг компаніям в галузі енергетики, відновлювальних джерел енергії, монтажу електрообладнання, комерційної нерухомості, телекомунікаційних чи фінансових продуктів.

Щоб заробляти на продажі електроенергії та газу, партнерам YASNO не потрібні відповідна ліцензія та стартовий капітал. За умовами програми:

·         партнер укладає з постачальником договір про співпрацю;

·         рекомендує постачальнику бізнес-клієнтів, які зацікавлені у придбанні електроенергії та/або газу;

·         спеціалісти YASNO консультують таких клієнтів щодо умов постачання;

·         якщо клієнт приєднується до YASNO, партнер гарантовано отримує грошову винагороду.

YASNO допомагає своїм партнерам заробляти та надає підтримку протягом усього періоду співпраці: від забезпечення навчальними та маркетинговими матеріалами до консультацій персональним менеджером.

«Приєднуючись до програми Партнер YASNO, компанії та підприємці примножують свої можливості, виходять на нові ринки та отримують додатковий прибуток. Ми створили прозорі та зрозумілі умови співпраці, які будуть вигідними для кожної зі сторін», – сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

Залишити заявку на участь в партнерській програмі можна на сайті YASNO або за телефоном 0 800 503 237.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області