Сіверська міська рада

Свято Масляної 2021 в Сіверську!

Свято Масляної 2021 в Сіверську! 🌞🥞🌞🥞🌞🥞🌞
Запальні танці, смачні млинці, виступи музичних колективів і співаків, хороводи, конкурси, розваги — саме так яскраво та весело зустріли найнародніше свято Масляної в Сіверську!
Протягом дня мешканці та гості свята приймали участь в іграх та конкурсах, смакували смачними млинцями, танцювали, дивилися концерт за участю колективів КЗ «Центру культури та дозвілля».
Традиційно пригощали всіх млинцями колективи дитячих садочків. Велика вдячність Вам за такі незвичайні, смачні млинці, солодощі, справжні кулінарні шедеври, що справили враження на всіх присутніх на святі!
А які завзяті та відважні хлопці лізли на стовп, аби отримати подарунки! Молодці!
Масляна виявилося веселою, гомінкою та дуже смачною!
Завершилося свято традиційним спалюванням опудала зими. Отже Масляна відбулася – весна розпочалася!
Дякуємо за гарне та чудове свято всім, хто долучився до організації заходу, працював та приймав участь.
Нехай весняний вітер змін увірветься в долю кожного та ознаменує здійснення мрій і щастя, а ясне сонечко🌞 завжди грітиме не тільки на вулиці, але і в душі! Зі святом!