Сіверська міська рада

«Не давайте суму жити,
Посміхайтесь по всяк час,
Для розваги і розради
Масляна – найкращий час!»

Прощавай зима, сніг і холод! Здрастуй весна, сонце і тепло! Всіх з Масляною!
З приходом весни завжди піднімається настрій, на душі стає легко і весело.
Ми сповнені оптимізму і бадьорості. Нехай для кожного ця піднесеність збережеться надовго!

13 березня в с. Свято-Покровське відбулося святкування найулюбленішого свята – Масляної. В селі розвернулося справжнє народне гуляння, яке розпочалося з тематичних концертних номерів, пісень, веселих ігор, конкурсів, забав.
Свято проходило дуже гарно, люди веселилися, співали, танцювали, пригощалися млинцями, варениками та іншими смаколиками. Всіх хто приймав участь в конкурсах, нагороджували гарними призами.
В кінці святкування було традиційно спалено солом’яне опудало зими Морени. Її попіл розвіявся за вітром , тож як зима , уже скоро здасть свої позиції й поступиться місцем весні. Масляна відбулася – весна розпочалася!

Секретар Сіверської міської ради – Тетяна Вікторівна Волошина привітала всіх зі святом , побажала всім гарного веселого настрою міцного здоров’я, наснаги, миру, добра, родинного затишку. Також зі святом всіх присутніх привітала староста Різниківського старостинського округу Ніна Вікторівна Різник та побажала усім всіляких гараздів.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення святкового заходу, а саме Дар’ї Вадимівні Бабенко, Людмилі Петрівні Бабенко, директору школи Махник Вікторії Олександрівні та старості села Ніні Вікторівні Різник!
Завдяки Вашій активності, високій організованості та працездатності свято відбулося на самому високому рівні!
Дякуємо землякам та гостям села, що прийшли та приїхали на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю! Здоров׳я усім Вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до рідної землі зігріває Ваші серця, а наша Громада й надалі все краще розвивається, міцніє та процвітає!

У ці святкові дні ми проводжаємо зиму, а з нею всі неприємності й негаразди! На порозі весни, в найсмачніше свято, хочеться побажати усім поновлення і веселих днів, щедрого столу, гостинного дому, достатку. Хай сонце світить яскравіше, нехай біди пройдуть повз, а в серці назавжди оселиться щастя і добро. З Масляною!