Сіверська міська рада

Свято “Масляної” в с. Серебрянка

«Ох, уж ця широка Масляна!»
Дуже багато людей з нетерпінням чекають настання Масляної, традиції святкування якої, йдуть углиб нашої історії. Вона прийшла до нас з язичницької культури і так само, як і в минулі часи, відзначається з розмахом, з піснями,розвагами, танцями і конкурсами.
Масляна зустрічає весну і проводжає зиму, пригощаючи перед Великоднім постом смачними млинцями та варениками в сметані, з медом та хорошим настроєм. Не обминуло свято і с. Серебрянка Сіверської громади.
Веселими, радісними піснями, веселою театралізованою виставою та гарним настроєм зустрічали мешканців та гостей села. Щиро вітали зі святом та запрошували на млинці.
Голова Сіверської об’єднаної територіальної громади Андрій Черняєв привітав усіх із святом Масляної, з настанням довгоочікуваної весни, що несе в собі нові надії, мрії, цілі і плани та побажав, щоб з весняним сонцем в кожну родину завітали щастя, радість, добробут, здоров’я, мир та злагода!

“Масляну святкували,
Люту зиму проводжали.
Були танці, були співи
Та й млинці усім на диво.
Ой, яке ж то гарне свято –
Всіх дозвольте привітати! “

Гарного усім настрою, оптимізму ,здійснення мрій, щоб життя було солодким і смачним, як млинці з медом!