Сіверська міська рада

Меню

Меню

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

      12.03.2021 року  в рамках підготовки до Всесвітнього дня захисту прав споживачів, який відзначається щороку 15 березня, на території міської ради відбулась офлайн-зустріч з представником ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області. Захід проводився з урахуванням дотримання правил гігієни, пов’язаних з коронавірусною хворобою, кількість присутніх була обмежена, присутні дотримувалися між собою певної відстані. До «круглого столу» були запрошені студенти групи з професії «продавець продовольчих товарів»   Сіверського професійного ліцею, фізичні особи-підприємці    та пересічні громадяни.  

       Міський голова Черняєв Андрій Олександрович привітав присутніх з Днем захисту споживачів, побажав гарного настрою та представив   начальника Управління захисту   споживачів  ГУ Держпродспоживслужби  в Донецькій області Семеній Світлану Миколаївну. 

Під час зустрічі присутні були ознайомлені з Законом України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, що означає обслуговування українською та у яких випадках обслуговування можливе іншою мовою; алгоритмом захисту прав споживачів у випадку його порушення; питання  щодо розміщення реклами; придбання підакцизних товарів; про ринковий нагляд; про метрологію; акцентувалася увага на сфері послуг; про позапланові перевірки  та інше.

     Семеній С.В. побажала всім присутнім в аудиторії здоров’я та вдалих покупок.  Також присутні отримали вичерпні відповіді на всі запитання. 

       Принагідно, працівники відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради презентували слухачам   інформацію щодо  сторінки “Споживач” на сайті міської ради,   у якій  можно почерпнути корисну інформацію.

 

 

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *