Сіверська міська рада

Меню

Інвестиційно-привабливі об’єкти державної власності, які будуть виставлятися на аукціон

Інвестиційно-привабливі об’єкти державної власності,

які будуть виставлятися на аукціон

(інформація для представників бізнес-середовища)

Сьогодні держава є власником великої кількості об’єктів соціально-культурного призначення (об’єкти освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, туризму, мистецтва, санаторно-курортні заклади тощо), частина яких значно ефективніше може бути використана громадами, а  Фонд державного майна України реалізує питання прозорої, відкритої їх приватизації.  Беручи до уваги актуальність реформи децентралізації, враховуючи наявність інвестиційно-привабливих об’єктів державної власності території області, міська рада пропонує представникам бізнес-середовища привернути свою увагу до державних об’єктів, які в цьому році будуть виставлятися на аукціон (інформація доступна онлайн на сайті privatization.gov.ua).