Сіверська міська рада

Меню

Як передавати показання лічильника та сплачувати за світло за кількома особовими рахунками?

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») закликає клієнтів допомагати близьким, які не користуються онлайн-сервісами, вирішувати питання з електропостачання дистанційно.  Передавати показання лічильника та сплачувати за світло за кількома особовими рахунками можна в Особистому кабінеті або чат-боті YASNO-online у Viber.

Мешканець Маріуполя пан Михайло нещодавно зареєструвався в Особистому кабінеті на сайті YASNO. Крім власного особового рахунку, підключив туди ще один – батьківський. І тепер передає показання лічильників та сплачує за світло собі та своїм рідним у зручний час, не виходячи з дому.

«Мої батьки не користуються інтернетом. Тому, щоб передати показання, їм треба телефонувати до контакт-центру. А щоб оплатити рахунок, доводилося йти до найближчого банку. Я вирішив допомогти та тепер роблю це за них. Кілька хвилин – і показання за кількома особовими рахунками вже у базі постачальника. Процес оплати теж швидкий і зрозумілий. Я радію, бо тепер моїм батькам не потрібно стояти у чергах та сплачувати банківську комісію», – розповідає Михайло.

Через інтернет, але у інший спосіб передає показання лічильників та сплачує за світло рідним мешканка Покровська Катерина. Вона користується чат-ботом YASNO-online у Viber.

«Все дуже просто, не треба запам’ятовувати жодних логінів та паролів. Відкрила, обрала відповідний пункт меню, передала показання та сплатила. Особливо мені подобається, що можна розрахуватися за електроенергію за допомогою електронного гаманця. Не треба діставати картку та вносити дані», – додає Катерина.

Щоб підключити ще один особовий рахунок в Особистому кабінеті, необхідно:

• в меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому кутку обрати опцію «Додати особовий рахунок»;
  • вказати П.І.Б., область та особовий рахунок;
  • у полі «ЦОК» обрати свій населений пункт;
  • внести суму останнього платежу за постачання електроенергії та ЕІС-код.

Передавати показання лічильників та оплати рахунків через чат-бот YASNO-online у Viber можна без реєстрації.

«Ми активно розвиваємо наші онлайн-сервіси, аби жителі Донеччини могли вирішити свої питання з електропостачання дистанційно. Ми закликаємо всіх, хто ними користується, допомагати своїм рідним. Це займе кілька хвилин, але збереже спокій та комфорт на дні вперед», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області