Сіверська міська рада

УВАГА! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2021

З метою визначення кращих проєктів серед тих, які отримали позитивну попередню оцінку, в рамках реалізації програми Бюджету участі Сіверської громади на 2021рік з 15 березня 2021 року розпочинається голосування, яке триватиме до 15 квітня 2021 року включно.

У голосуванні беруть участь громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Сіверської громади. Кожен мешканець громади може проголосувати тільки за один обраний проєкт. Мешканці громади, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред`явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

Голосування здійснюватиметься в режимі офлайн та онлайн.
– В режимі офлайн у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, який можна отримати безпосередньо в пункті голосування. Необхідна обов’язкова наявність паспорта для ідентифікації особи щодо недопущення повторів в самому процесі голосування.

Пункти для голосування:
1. м. Сіверськ, Сіверська міська рада, вул. Центральна,8.
Понеділок-п»ятниця з 8 до 17 год. (перерва з 12-00 до 12-45), вихідний – субота, неділя.

2. КЗ « Центр культури та дозвілля», Проспект миру,1а
Понеділок-субота з 8-00 до 17-00 год. (перерва з 12-00 до 13-00)

3. с. Серебрянка, Сільська рада, вул. Вишнева,61
Понеділок- п»ятниця з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 13-00), вихідний – субота, неділя

4. с. Дронівка, Адміністративна будівля, вул. Шкільна,4

5. с. Свято-Покровське, офіс СФГ «Обрій», вул. Шкільна,4

6. м. Сіверськ, Центр надання адміністративних послуг виконкому міської ради, вул. Суворова,7
Понеділок- четвер з 8-00 до 16-00, без перерви, та в п»ятницю з 8-00 до 15-00, без перерви, вихідний – субота, неділя.

– В режимі онлайн голосування буде проводитися на базі платформи «Едем» .

Результати голосування розміщуватимуться на офіційному сайті міської ради у розділі «Бюджет участі».