Сіверська міська рада

Оголошення

Відділ забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Бахмутському районі Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” від 6 вересня 2005 року № 2806-IV (із змінами), КОДЕКСУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ та Постанови КМУ від 05.06.2013 №440 “Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки” Початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі – декларація), а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику – також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення (далі – оцінка протипожежного стану).

Не виконання даних вимог відповідно до статті 175-2 Кодекс України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян – суб’єктів підприємницької діяльності і посадових осіб – від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дана декларація подається через Центри надання адміністративних послуг або Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (https://e-services.dsns.gov.ua/)