Сіверська міська рада

Меню

Привітання зі святом 8 березня від Сіверської міської ради та її виконавчого комітету

Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.
Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.
Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя. Багато з Вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності.
Виконуючи безліч професійних обов’язків, невимушено долаючи кар’єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.
Шановні, дорогі жінки!
Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, колеги!
Бажаємо Вам молодості і здоров’я, радості і любові!
Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у роботі!
З повагою – Сіверська міська рада та її виконавчий комітет
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐