Сіверська міська рада

Меню

Розумні розетки допоможуть не забути вимкнути електроприлади та економити за «нічним» тарифом

Кожна господиня хоч раз у житті стикалась з питанням: чи не забула вона вимкнути праску або інші електроприлади перед виходом з дому. Для уникнення зайвих хвилювань і неефективних витрат електроенергії енергопостачальник YASNO рекомендує оснастити оселю розумними розетками.

Принцип роботи розумної розетки простий: вона програмується на вмикання/вимикання під’єднаних до неї електричних приладів точно у заданий час. Це дозволяє:

• автоматично вмикати найбільш енергоємні прилади, наприклад, бойлер чи електрообігрівач, для роботи вночі. Так можна заощаджувати на рахунках за електроенергію за «нічним» тарифом, якщо встановлений двозонний електролічильник;
  • запрограмувати час періодичного вмикання та вимикання торшеру, коли господарі знаходяться у відпустці. Так можна створити ефект присутності людей в оселі, щоб злодії не наважились проникнути в приміщення;
  • автоматично вимикати електроприлади у час, коли йдете на роботу. Так зменшуються неефективні витрати електроенергії.

При замовленні енергоефективного набору від YASNO можна обрати різні варіанти розумних розеток: з механічним добовим таймером, з цифровим тижневим таймером чи з можливістю дистанційного керування через мобільний додаток. Ними легко навчаться керувати користувачі будь-якого віку.

«Як надійний постачальник електроенергії та газу ми допомагаємо клієнтам зменшувати витрати на комунальні послуги. Тому ми розробили низку енергоефективних рішень для квартир і приватних будинків і охоче консультуємо клієнтів з їх впровадження. Також ми роз’яснюємо, як раціональне використання енергоресурсів знижує вплив людини на навколишнє середовище», – зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.